Понеділок, 10.12.2018, 04:57
Вітаю Вас Гість | RSS

ШИШЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Міні-чат
Погода села
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 82
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2018 » Грудень » 7 » Відповідає міністр: чи має дитина прибирати у школі?
18:32
Відповідає міністр: чи має дитина прибирати у школі?

      Учні можуть прибирати у школі, оскільки це є частиною гігієнічного виховання і підготовки до самостійності. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич у відео спеціального проекту «Правила школи».

    Разом з тим, міністр наголосила що батькам і вчителям варто знати про деякі обмеження.

     «По-перше, першокласники не можуть бути залучені до прибирання. По-друге, існують часові обмеження на цей вид занять для дітей різного віку», - сказала Гриневич.

       Якщо батьки категорично проти такого виду діяльності дитини, вони можуть відмовитись, оскільки стаття 43 Конституції України забороняє використовувати примусову працю.

        «Для цього необхідно написати заяву на ім'я директора школи про відмову від участі вашої дитини у такий формі роботи. Слід додати, що у школі є посада технічного персоналу відповідно до площі закладу. Тому чистота у школі не може залежати тільки від діяльності вашої дитини, але важливо її навчити не смітити і шанувати чужу працю», - підкреслила Лілія Гриневич.



Переглядів: 34 | Додав: PASHA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наші контакти:
ШИШЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ УЖГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НАША АДРЕСА: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Шишлівці,

вул. Добо Іштвана, 2

E-MAIL: sisloc.iskola@gmail.com

тел.: (0312)733-443

Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Карта візитів
Рекомендуємо

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz