П`ятниця, 07.05.2021, 03:46
Вітаю Вас Гість | RSS

ШИШЛІВСЬКИЙ ОЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ

Меню сайту
Міні-чат
Погода села
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Виховна робота

    Педагогічний колектив школи у 2015-2016 навчального року  працював над національно-патріотичними напрямками виховної роботи:
«Виховання свідомого громадянина й патріота незалежної України »
  - Цілеспрямована робота педагогічного колективу і кожного вчителя над використанням інноваційних педагогічних технологій, що забезпечують особистісне зростання та розвиток творчого потенціалу учнів.      
    -  Активізація роботи з питань виховання громадянської свідомості учнів, шкільного самоврядування, формування патріотизму, громадських і конституційних обов’язків, поваги до державних символів України.
     -  Створення умов для соціалізації учнів, утвердження їх як особистостей.
     - Посилення роботи з обдарованими дітьми.
     -  Створення умов для вільного розвитку особистості школяра шляхом залучення до різноманітних видів діяльності.
    -  Успадкування духовних надбань нашого народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, залучення молоді до національної і світової культури.
    -  Формування в учнів особистісних ознак громадян української держави, розвиненої духовності, фізичної досконалості, моральності, художньо-естетичної, трудової та екологічної культури.
    -   Упровадження інноваційних технологій у процес виховання з метою особистісного зростання та розвитку творчого потенціалу учнів.
   Для реалізації цих завдань у школі був розроблений план виховної роботи навчального закладу та плани класних керівників, які були затверджені на засіданні циклічної комісії. Ці плани охоплюють всі напрями виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси. Протягом року питання виховної роботи розглядались на нарадах при директорові.
  У 2015-2016 навчальному році у закладі працювало  13  гуртків . 
   Людина майбутнього — це естетично та фізично вихована дитина сьогодні. І тільки організована взаємодія вчителів, батьків і учнів сприятиме досягненню дітьми позитивних результатів у навчанні, вихованні та зміцненні здоров’я учнівської молоді.
 Традиційно активно велася робота з питань виховання громадянської свідомості учнів, шкільного самоврядування, формування патріотизму, громадських і конституційних обов'язків, поваги до державних символів України. З цією метою були проведені заходи : День партизанської слави , туристичний похід до Всесвітнього Дня туризму, мітинг на вшанування  жертв Голодоморів 1932-1933 років , День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, День людини похилого віку, свято « З Новим роком усіх вітаємо», День Соборності України, свято до Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників, День Землі, День Європи, День Перемоги, День захисту дітей.
 Класними керівниками були проведені виховні години до відзначення Конституції України, єдині уроки з правил дорожнього руху.
На виконання Закону « Про мови» були сплановані і проведені заходи до Дня писемності, діти взяли участь у конкурсі імені Петра Яцика , мовно – літературному конкурсі імені Шевченка.
    У школі створена система організації дозвілля школярів, під час якого діти мають можливість реалізувати себе як компетентну особистість.
    Продовжувала працювати рада з профілактики правопорушень учнів, яка складається з представників педагогічного колективу, батьків і старшокласників. Рада з профілактики правопорушень збирається раз на місяць відповідно до плану роботи школи і слідкує за дотриманням правил поведінки й правопорядку учнями в урочний час. Класні керівники, учителі – предметники, а також практичні психологи індивідуально працювали з батьками тих учнів, що потребують підвищеної педагогічної уваги, схильних до правопорушень. За кожним учнем, який стоїть на внутрішньо-шкільному обліку, закріплено педагога-наставника, що проводить із ним індивідуальну роботу щодо корекції його поведінки й навчальних досягнень. Ця робота велася згідно індивідуальних планів виховної роботи з учнями , які потребують особливої уваги.
     Педагогічний колектив здійснює постійний контроль за відвідуванням учнями школи.
   Циклічна комісія класних керівників під керівництвом Палатиц Е.С. працювала за темою: «Формування cистеми  ціннісного ставлення особистості до соціального і  природного довкілля та до самого себе».
     Під час   установчого засідання були визначені такі завдання на навчальний рік:
•    підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки класних керівників із питань психології та педагогіки;
•    забезпечення  виконання  єдиних  принципових  підходів  до виховання й соціалізації учнів;
•    озброєння   класних   керівників   сучасними   виховними технологіями та знанням сучасних форм і методів роботи;
•    вивчення,   узагальнення   та   використання   передового педагогічного досвіду роботи класних керівників;
•    координування планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів класних колективів;
•    сприяння становленню й розвитку системи виховної роботи класних керівників.
•    обмін досвідом роботи класних керівників щодо різноманітних форм і методів проведення виховних заходів.
Протягом 2015-2016 навчального року учні брали участь у районних заходах:

   Поряд  із традиційними  формами роботи з метою формування у дітей активної життєвої позиції, надбання соціального досвіду під керівництвом Дзямко Е.І. була організована робота органів самоврядування. Також багато уваги приділялося формуванню здорового способу життя: попередженню вживання тютюнових виробів, наркотичних речовин, алкогольних напоїв. Цьому сприяла робота над проектами: «Наркоманія – крок у безодню». Велася робота і по попередженню соціально-небезпечних хвороб: туберкульозу, поліомеліту, вірусного гепатиту, СНІДу, ВІЛ, грипу, пташиного та свинячого грипу тощо.
Наші контакти:
ШИШЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ УЖГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НАША АДРЕСА: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Шишлівці,

вул. Добо Іштвана, 2

E-MAIL: sisloc.iskola@gmail.com

тел.: (0312)733-443

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Карта візитів
Рекомендуємо

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz