Неділя, 26.05.2019, 05:41
Вітаю Вас Гість | RSS

ШИШЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Міні-чат
Погода села
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 83
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Наші таланти

ВІДМІННИКИ НАВЧАННЯ

1968-69

Варга Габріелла

Берта Степан

Немети Марія

Пенджук Елена

Першель Юрий

Пустаи Мария

1969-1970

Грегуш Марія

Жоферчак Марта

Ейлеш Юдіта

Товт Корнелія

Бакі Валерія - золота медаль

Ковтюк Агата

Тарці Людвіг - золота медаль

Цурко Єва - золота медаль

1970-1971

Гіреш Єлизавета

Клайн Катерина

1971-1972

Демеш Шандор

Немети Клара

Повч Йолана

Сані Ливия

1972-1973

Буйдошов Іван

Костьо Ласло

Крек Елена

Урбан Маргарита

Варга Магдалена

1973-1974

Гиреш Екатерина

Кіш Марія

Пекар Єва

1974-1975

Товт І Єлизавета

1975-1976

Немети Марта

Балаж Жужанна

Берта Марія

Боднар Едіта

Явор Анна

1976-1977

Ковач Золтан

Товт Василь

1977-1978

Киш Розалія

Микшо Золтан

1978-1979

Вереш Наталія

Киш Федор

Товт Жужанна

Пентек Илдико- золота мед.

Риган Йосип

Сич Олена

1979-1980

Варга Аделд

Ковач Степан

Чучка Мария

Сакач Аттила - золота мед.

Сопов Єлизавета-золота мед.

1980-1981

Гере Ілдіко

Кулгор Йолана

Пентек Тібор

1981-1982

Петро Золтан

Медве Маргітта - золота мед.

1982-1983

Ковач Єлизавета

Кулчар Анна

Пентек Тюнде

Сабо Ержебет

1983-1984

Соток Юрий

Пекар Екатерина

1984-1985

Високай Моніка

1985-1986

-

1986-1987

Баюс Валерия

Варга Єва

Митро Анна

Митро Єлизавета

1987-1988

Евчак Степан

Мако Маргаретта

Товт Наталья

1988-1989

Боди Арпад- золота медаль

1989-1990

Евчак Михаил

Медеші Ласло

1990-1991

Бакош Степан - золота мед.

Біров Чаба - золота медаль

Білчік Іван - срібна медаль

Йосаї Роберт- срібна медаль

1991-1992

Балог Олена

Ченгері Корнелія

1992-1993

Медве Андрея- срібна медаль

Біров Густав- срібна медаль

Молнар Томаш- срібна мед.

Климко Роберт- срібна мед.

Молнар Оршоля-срібна мед.

1993-1994

Немети Олександр

Ференц Павло

1994-1995

Вереш Ніколай - золота мед.

Йовсаи Иштван- срібна мед.

Лецо Жаннета- срібна медаль

1995-1996

Молнар Естер- срібна медаль

Пустаї Андрея золота медаль

Сопов Чілла- срібна медаль

1996-1997

Вереш Сілард- срібна медаль

Іван Степан- золота медаль

1997-1998

Адам Чаба

Боднар Діана

Малец Кристина

1998-1999

Плос Тімеа- золота медаль

Гайданка Михайло

Ільницька Наталія–срібна мед.

Мельник Марина

Сасин Оксана

1999-2000

Пентек Тюнде

Товт Аннамарія

Урбан Жужанна

Буц Юрий

Копач Ганна

Портна Алла

Черяник Галина

Нікітіна Катерина

2000-2001

Грегуш Жужанна

Ференц Вікторія

Яноші Наталія

Яноші Оршоя

Вореняк Марина

Куртанич Володимир

2001-2002

Тимко Маріанна

Ченгері Оршоя

2002-2003

Гайданка Наталія

Савко Руслана

Сливка Віталія

Мондок Тімеа

2003-2004

Страшкулич Ольга

2004-2005

Сливка Євген

2005-2006

Бензо Вікторія- золота мед.

Варга Дора

2006-2007

Варга Олександра

Іваницький Михайло

2007-2008

Сачко Оксана

2008-2009

Алмаші Василь- золота мед.

2009-2010

-

2010-2011

/Архівні документи школи - Ференц Павло Стефанович/


Наші контакти:
ШИШЛІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ УЖГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ НАША АДРЕСА: Закарпатська область, Ужгородський район, с. Шишлівці,

вул. Добо Іштвана, 2

E-MAIL: sisloc.iskola@gmail.com

тел.: (0312)733-443

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Карта візитів
Рекомендуємо

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz